אודות

מדיטון אדם הינו מכון פסיכולוגי-רפואי, שהוקם בשנת 1993 על ידי אנשי מקצוע מובילים מ"מדיטון – רשת מרכזים רפואיים" ומקבוצת מכון "אדם" לשעבר.

מדיטון אדם מתמחה למעלה מ-20 שנים באבחון לכשירות תפקודית ובטיחותית- בדק ואבחן יותר מ-350,000 איש.

מדיטון אדם הוא המכון היחידי בישראל המשלב אבחון ומיון תעסוקתי, עם אבחון ומיון הייחודיים לתחום הבטיחות והמועדות לכשלים ולתאונות.

המכון עוסק במיון עובדים לארגונים תוך מתן דגש לזיהוי מועדות העובד לכשלים, לטעויות בשיקול הדעת, למחדלים ולתאונות בעבודה.

כמו כן, עוסק המכון בחינוך לבטיחות, בהדרכות ובסדנאות, במחקרים, בליווי מקצועי ומבצע בדיקות כשירות לנהיגה, במסגרת התקשרות רבת שנים עם משרד הבריאות.

השירות הניתן על ידי מכון מדיטון אדם, הוא פועל יוצא של ניסיון משמעותי ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר של צוות מוביל בתחומו. הידע המקצועי הנרחב ממורשת האבחון התעסוקתי של "מכון אדם", בשילוב התמחות מקצועית מתחום הפסיכולוגיה של הבטיחות ופרמטרים רפואיים מבית "מדיטון-רשת מרכזים רפואיים", משיגים תוצאות מוכחות בהערכה כוללת של כשירות תפקודית ומועדות לתאונות, כמו גם של יכולות נרחבות רלוונטיות לתפקיד ולארגון.

בצוות המכון פסיכולוגים תעסוקתיים וקליניים, מאבחנים, יועצים ארגוניים ומפתחי הדרכה בעלי ידע וניסיון ייחודיים לתחום הכשירות התפקודית וההתנהגות הבטיחותית של הפרט והארגון. בצוות גם רופאים מומחים מנוסים מתחום הרפואה התעסוקתית.

מדיטון אדם הינו מוסד מוכר להתמחות בפסיכולוגיה חברתית-תעסוקתית- ארגונית מטעם מועצת הפסיכולוגים של משרד הבריאות.

בין לקוחות המכון חברות מובילות בארץ בתחומי ההובלה, התחבורה הציבורית, החומרים המסוכנים, התעשייה, בתי החולים, עיריות ועוד.

מדיטון אדם עובד בשיתוף פעולה עם גופים אקדמיים, משרדים ממשלתיים ומוסדות מרכזיים בתחום הבטיחות בארץ על מנת לקדם אקלים בטיחותי בחברה הישראלית ובסדרי העדיפות הארגוניים.

לפרטים לגבי מיון, אבחון, הדרכות וסדנאות, צרו קשר

החל מפברואר 2015, מדיטון אדם מבצע בדיקות כשירות לירי עבור המשרד לבטחון פנים.
לפרטים וקביעת מועד אבחון צרו קשר
לקביעת פגישת ייעוץ והיכרות אנא צרו קשר
לפרטים לגבי מיון, אבחון, הדרכות וסדנאות, נא צרו קשר
מדיטון אדם מבצע מזה כ-20 שנים בדיקות כשירות לנהיגה עבור המכון הרפואי לבטיחות בדרכים של משרד הבריאות